nictheme.com

قالب وردپرس معماری و دکوراسیون | Architecture

قالب وردپرس معماری و دکوراسیون آرکشیت

قالب وردپرس معماری آرکشیت Architecture پوسته فوق العاده حرفه ای و زیبا و محبوب و پر فروش دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی در تم فارست میباشد و مخصوص وب سایت های شرکتی خصوصا شرکت های ساختمانی و عمرانی و طراحی داخلی بهترین انتخاب برای داشتن وب سایتی بهینه، زیبا و مدرن می باشند. قابل ذکر است این قالب آرکشیت Architecture از لحاظ رنگ بندی و چیدمان مناسب برای طراحی داخلی و دکوراسیون و معماری طراحی شده است اما شما می توانید از آن برای هر شغل یا خدمتی استفاده کنید.
شما می توانید روی قالب وردپرس معماری آرکشیت Architecture بی نهایت صفحه، نوشته، گالری تصاویر، اسلایدر و هر آنچه می خواهید برروی سایت خود ایجاد کنید و هیچ محدودیتی وجود ندارد، پوسته معماری آرکشیت Architecture با بهره گیری تکنولوژی صفحه ساز به راحتی می توانید صفحات را به سلیقه خود طراحی و ایجاد کنید، این پوسته زیبا دارای بخش های نمونه کار، پروژه و تیم ما و دیگر صفخات اختصاصی می باشد که تمامی این موارد را میتوانید با استفاده از صفحه ساز قدرتمند ویژوال کامپوزر در قسمت های مختلف قرار دهید.

قالب زیبای آرکشیت Architecture بهترین گزینه برای شرکت های فعال در حوزه معماری است و به شما این امکان را می دهد تا به سادگی و در سریعترین زمان، سایت شرکت معماری داخلی خود را راه اندازی و مدیریت کنید. پنل تنظیمات قالب به شما اجازه می دهد قالب را به صورت آسان و ساده سفارشی کنید و به همین خاطر نیازی به کدنویسی نخواهید داشت، با انتخاب کننده های رنگ تعبیه شده می توانید به سرعت رنگ تقریباً هر جزیی از قالب را تغییر دهید. می توانید رنگ بندی خاص خودتان را بسازید یا از یکی از پوسته های رنگ تعریف شده استفاده کنید.
و در آخر اینکه برای راحتی شما خریدارن و طراحان در داخل پکیج دانلودی بسته نصبی xml و بسته نصبی آسان قرار داده شده است تا فقط در کمتر از چند دقیقه قالب آرکشیت Architecture را همانند پیشنمایش نصب و راه اندازی نمایید.

نیک تم خرید قالب وردپرس دکوراسیون و معماری آرکشیت Architecture را به شما توصیه میکند.

برخی از ویژگی ها و امکانات قالب وردپرس آرکشیت Architecture

بسته نصبی آسان
بسته نصبی xml
فایل راهنمای نصب
نصب دمو از داخل تنظیمات با یک کلیک
فول ریسپانسیو
روولوشن اسلایدر
ویژوال کامپوزر
طراحی مدرن و تمیز
تنظیمات قالب ریداکس
رنگ بندی نامحدود
تنظیمات پاورقی
صفحه نمونه کار و پروژه
صفحه وبلاگ
صفحه تماس با ما
دارای المان و عناصر
گوگل مپ
صفحه تیم
و بسیاری از امکانات دیگر ...قالب وردپرس معماری و دکوراسیون آرکشیت | Architecture